سهام فرزندان در بورس خرید سهام در بورس

آغاز طرح سرمایه‌گذاری نوزادان متولدین 1401

مطابق با آنچه که در این آیین‌نامه ذکر شده است برای متولدین 1401 هر فرد 15 میلیون ریال (1 میلیون و 500 هزار تومان) امکان خرید واحدهای صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله یا ETF را دارند. در حال حاضر برای جلوگیری از افزایش ترافیک بر روی سایت ثبت نام سهام نوزادان، متولدین هر فصل به صورت جداگانه جهت انجام فرآیند ثبت نام فراخوانده می‌شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت my.gov.ir مراجعه کنید.

طرح سرمایه‌گذاری نوزادان سهام دولتی نوزادان

و اما پیشنهاد ما به شما

در بازار پر نوسان امروز، سرمایه‌گذاری برای آینده‌ی فرزندان امری حیاتی و در عین حال چالش برانگیز است. ما به شما پیشنهاد میکنیم پیش از شروع هر سرمایه‌گذاری ابتدا از مشاورین مجرب در این زمینه مشورت بگیرید تا نگرانی بابت سرمایه‌گذاری خود نداشته باشید.

آلا، سرمایه‌گذاری بدون ریسک

یک سرمایه‌گذاری بدون ریسک، بهره‌مندی از سود مرکب، و کسب بازدهی بالاتر از سپرده‌گذاری بانکی و از همه مهم‌تر نقد شوندگی بالا

ثنا، کسب بازدهی بیشتر

سرمایه‌گذاری برای افرادی که به دنبال ریسک‌پذیری و کسب بازدهی بیشتر هستند، صندوق زرین ثنا یک پیشنهاد مناسب است.

مشاوره رایگان و انتخاب بهترین فرصت سرمایه‌گذاری

در هر مسیری که قدم بگذاریم، حضور یک فرد با تجربه و مجرب باعث افزایش اعتماد نسبت به ادامه‌ی مسیر می‌شود. ما با مشاورین مجرب و حرفه‌ای در مسیر سرمایه‌گذاری با ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان در کنار شما هستیم، تا متناسب با سرمایه‌ی خود از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوید.

به روزهای بازنشستگی فکر کن!

زمان در گذر است و داشتن یک اندوخته‌ی مناسب برای روزهای کهنسالی و بازنشستگی شما (یا حتی خانواده‌تان) باعث آرامش خاطر و آسودگی خیال است. سرمایه‌گذاری در صندوق‌های درآمد ثابت یا سهامی می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری در روزهایی باشد که شاید پس‌انداز کردن پول برای آینده، کاری دشوار به نظر برسد. به یاد داشته باشید که مشاورین مجرب ما در مسیر سرمایه‌گذاری در کنار شما هستند.

از فرصت‌های سرمایه‌گذاری مطلع شو

فرصت‌های سرمایه‌گذاری پیش رو را از دست ندهید. برای اطلاع از زمان پذیره‌نویسی، عرضه‌های اولیه، عرضه خودرو در بورس کالا و فرصت‌های سرمایه‌گذاری پیش رو کافیست شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید و روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید. 

اطلاع از فرصت‌های سرمایه‌گذاری

با عضویت در کانال تلگرام فرصت‌های سرمایه‌گذاری از فرصت‌های به روز سرمایه‌گذاری، اخبار بازار سرمایه، گزارش‌های روزانه بازار سرمایه و مطالب مهم دیگر مطلع شوید.