کارگزاری توازن بازار

سبدگردانی اختصاصی

سبدگردانی اختصاصی متناسب با شخصیت مالی شما

سبدگردانی اختصاصی

شرکت سبدگردان توازن (ثنا سابق)

سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند تخصص و وقت می‌­باشد. در صورتی که علاقمند به سرمایه‌گذاری در بورس هستید و دانش یا وقت لازم رو ندارید، می‌توانید از خدمات شرکت سبدگردان توازن بازار (ثنا سابق) استفاده کنید. شرکت سبدگردان توازن بازار دارای مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق ­بهادار می‌باشد و می­‌تواند تجربه یک سرمایه‌گذاری موفق در بورس را برای شما فراهم کند.

خرید سهام در بورس
کاتالوگ خدمات مدیر صندوق
مشاوره با یک تیم مجرب

اگر تمایل به سرمایه‌گذاری و کسب سود از بازار سرمایه و بورس دارید ولی دانش یا زمان کافی ندارید، همکاران مشاور ما در کنار شما هستند تا راهکارهای سرمایه گذاری غیرمستقیم مناسب شما را شناسایی و پیشنهاد دهند و در مسیر سرمایه‌گذاری در کنارتان باشند.

فرآیند سبدگردانی

1. ثبت نام

سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه مدیریت دارایی ثنا تماس حاصل فرمایند، همچنین با ثبت درخواست مشاوره میتوانند از امکان درخواست مشاوره تلفنی یا حضوری ما بهره مند شوند.

3. احراز هویت

جهت تایید هویت مشتری و بر اساس الزامات قانونی، مدارک لازم جهت احراز هویت توسط کارشناسان شرکت بررسی و در پرونده سرمایه‌‌گذار قرار می‌گیرد.

5. سنجش ریسک و مصاحبه

سنجش ریسک و ملاحظات سرمایه‌گذار در فرایند تدوین قرارداد تاثیر مستقیم دارد. تیم سرمایه‌گذاری توازن در ادامه استخراج نتایج پرسشنامه، مصاحبه‌ای با سرمایه‌گذار خواهد داشت تا بر اساس آن خدمات مطلوب فرد را پیشنهاد دهد.

7. تنظیم نامه ایجاد کد سبدگردانی

سبدگردان موظف است بابت هر قرارداد سبدگردانی، کد سبد اختصاصی از شرکت سپرده‌گذاری مرکزی دریافت نماید؛ در همین راستا، نامه ایجاد کد سبدگردانی توسط شرکت توازن تهیه و برای شرکت سپرده‌گذاری مرکزی ارسال می‌شود.

9. فعال کردن کد سبدگردانی در کارگزاری‌های بورسی

شرکت سبدگردان توازن جهت ایجاد حساب کاربری اطلاعات سرمایه‌گذار، اوراق هویتی و سایر مدارک مورد نیاز را به کارگزاری‌های بورسی ارسال می‌کند.

2. ارتباط و گفتگو

پس از برقراری تماس با مجموعه توازن، سرمایه‌گذاران می‌توانند سوالات، دغدغه‌ها و نیازهای خود در زمینه‌های استراتژی سرمایه‌گذاری، گزارش‌دهی، مدیریت سرمایه و سایر موضوعات مرتبط را با متخصصین مربوطه مطرح کنند.

4. تکمیل فرم‌های سبدگردانی

در راستای بررسی شرایط و خواسته‌های سرمایه‌گذاران، تبیین و انتخاب استراتژی‌های متناسب با اهداف و افق سرمایه‌گذاری افراد، فرم‌های مشخصات و پرسشنامه ریسک تکمیل می‌گردد.

6. تنظیم و امضای قرارداد سبدگردانی

با توجه به توافق‌های صورت گرفته در خصوص مسیر مدیریت دارایی، میزان کارمزد و شرایط خاص هر سرمایه‌گذار، قرارداد موضوع سبدگردانی تنظیم و به امضای شرکت و سرمایه‌گذار می‌رسد.

8. ایجاد کد سبدگردانی (PRX)

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی پس از دریافت نامه ایجاد کد سبدگردانی مذکور در مرحله قبل و بررسی صحت اطلاعات مندرج در نامه، کد سبد اختصاصی (PRX) را صادر و طی نامه‌ای به شرکت سبدگردان اعلام می‌کند.

10. شروع معاملات و اجرای قرارداد

پس از فعال شدن کد سبدگردانی، امکان انجام معاملات برای کد مربوطه فراهم می‌شود و شرکت توازن با توجه به استراتژی‌های مدیریت دارایی خاص هر سرمایه‌گذار که در مراحل قبل امضا شده است، اقدام به انجام فرآیند مدیریت دارایی و معاملات برای کد مذکور می‌کند.

سوالات متداول

سبدگردانی اختصاصی به این معناست که برای هر فردی متناسب با شخصیت مالی وی سرمایه‌گذاری انجام می‌شود؛ شرکت‌های مدیریت دارایی (سبدگردان) واسطه‌هایی هستند که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به ارائه خدمات سبدگردانی اختصاصی می‌کنند و به نام سرمایه‌گذار و به عنوان نماینده وی به سرمایه‌گذاری می‌پردازند.

مدیران دارایی با در نظر گرفتن متغیرهای مختلف از جمله شرایط منحصر به فرد سرمایه‌گذار، شرایط ریسک‌پذیری، خطرات و ترجیحات وی اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند.
هزینه‌های سرمایه‌گذاری برای مدیریت دارایی به دو کارمزد ثابت (کارمزد مدیر) و متغیر (کارمزد عملکرد) تقسیم‌بندی می‌شود. کارمزد ثابت معمولا درصد پایینی است که بخشی از آن برای پوشاندن هزینه‌های صورت گرفته از طرف سبد اختصاصی سرمایه‌گذار دریافت می‌شود و کارمزد متغیر بستگی به عملکرد سبدگردان در طول مدت قرارداد تغییر می‌کند.

تمام فعالیت‌های شرکت سبدگردان ثنا با مجوز و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار انجام می‌شود.

برای شروع و دریافت مشاوره سرمایه گذاری می‌توانید شماره همراه خود را در بخش مشاوره سرمایه گذاری وارد کنید، مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.