صندوق درآمد ثابت آلا etf سرمایه گذاری

مزایای صندوق درآمد ثابت اعتماد ارغوان نماد «آلا»

سود مرکب

نقد شوندگی بالا

بازدهی بالاتر از سپرده بانکی

سرمایه‌گذاری بدون ریسک

روی سودت سود کن!

استمرار روی اقدامات کوچک، نتایج بزرگ در پی خواهد داشت. فرض کنید تصمیم می‌گیرید که برای بازنشستگی خود پس انداز کنید. اگر روزانه 10 هزار تومان برای این کار کنار گذاشته و آن را در جایی با نرخ سود 27 درصد سرمایه‌گذاری کنید، پس از 10 سال حدود 110 میلیون تومان پس‌انداز خواهید داشت. در نظر داشته باشید با سرمایه‌گذاری روزانه 50 هزار تومان، پس از 10 سال چه پس‌انداز چشمگیری در انتظارتان باشد. این قدرت شگفت‌انگیز سود مرکب را نشان می‌دهد.

1 %
سود موثر سالیانه (منتهی به 30 آبان)

چطور صندوق درآمد ثابت آلا را بخریم؟

برای خرید صندوق درآمد ثابت اعتماد ارغوان – آلا، کافیست نماد “آلا” را در نرم‌افزار معاملاتی خودجستجو کنید.

خرید صندوق درآمد ثابت etf آلا

مدیر صندوق

سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند تخصص و وقت می‌­باشد. در صورتی که علاقمند به سرمایه‌گذاری در بورس هستید و دانش یا وقت لازم رو ندارید، می‌توانید از خدمات شرکت سبدگردان ثنا استفاده کنید. شرکت سبدگردان ثنا دارای مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق ­بهادار می‌باشد و می­‌تواند تجربه یک سرمایه‌گذاری موفق در بورس را برای شما فراهم کند.

خرید سهام در بورس
سرمایه‌گذاری در صندوق سهامی کوتاه مدت و بلند مدت

بازدهی سبدگردان در کمتر از 6 ماه

1 %

دارایی تحت مدیریت

1 +
میلیارد ریال

درخواست مشاوره

اگر تمایل به سرمایه گذاری و کسب سود از بازار سرمایه و بورس دارید ولی دانش و یا زمان کافی ندارید، همکاران مشاور ما در کنار شما هستند تا راهکارهای سرمایه گذاری غیرمستقیم مناسب شما را شناسایی و پیشنهاد دهند و در مسیر سرمایه گذاری در کنارتان باشند.

اطلاع از فرصت‌های سرمایه‌گذاری

با عضویت در کانال تلگرام فرصت‌های سرمایه‌گذاری از فرصت‌های به روز سرمایه‌گذاری، اخبار بازار سرمایه، گزارش‌های روزانه بازار سرمایه و مطالب مهم دیگر مطلع شوید.

سوالات متداول

صندوق درآمد ثابت چیست؟

صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت (Fixed Income) یکی از انواع صندوق‌های مشترک است که با حداقل ریسک، بازدهی مناسبی را نصیب سرمایه‌گذاران می‌کند و اشخاصی که در صندوق‌های درآمد ثابت سرمایه‌گذاری می‌کنند افراد ریسک گریزی هستند که می‌خواهند سود قابل قبولی هم به دست بیاورند. در واقع صندوق‌های درآمد ثابت یک سرمایه‌گذاری مطمئن به حساب می‌آید.

مزایای صندوق درآمد ثابت (ETF) چیست؟

مهم‌ترین ویژگی صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) داد و ستد پذیر بودن آن‌ها است؛ به این معنی که معاملات واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بازار سرمایه و در طول مدت فعالیت بازار انجام می‌شود.

ریسک و بازده صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت‌ چقدر است؟

افرادی که اقدام به خرید واحدهای صندوق درآمد ثابت می‌کنند، عموما به دنبال سرمایه‌گذاری با ریسک بسیار پایین هستند. این افراد انتظار دارند سودی معقول با حداقل ریسک ممکن را به دست آورند.

سود مرکب چگونه باعث افزایش سرمایه می‌شود؟

در صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سود مرکب معمولاً بر اساس سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و اموال سرمایه‌گذاران محاسبه می‌شود. سود سالیانه یا سود ماهانه کسب شده توسط صندوق، به سرمایه اصلی اضافه می‌شود و در سال بعدی نیز سود بر روی سرمایه جدید محاسبه می‌گردد.

چطور صندوق درآمد ثابت آلا را بخریم؟

برای خرید صندوق درآمد ثابت اعتماد ارغوان - آلا، کافی است نماد "آلا" را در نرم‌افزار معاملاتی خود جستجو کنید.