کارگزاری توازن بازار

سود روی سود

سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثابت آلا یک سرمایه‌گذاری با ریسک پایین و نقد شوندگی بالا

خرید صندوق درآمد ثابت آلا

بازدهی بالاتر از سپرده بانکی

مزایای صندوق درآمد ثابت اعتماد ارغوان نماد «آلا»

خرید رایگان در کارگزاری توازن

سود مرکب

نقد شوندگی بالا

بازدهی بالاتر از سپرده بانکی

سرمایه‌گذاری با ریسک پایین

روی سودت سود کن!

استمرار روی اقدامات کوچک، نتایج بزرگ در پی خواهد داشت. فرض کنید تصمیم می‌گیرید که برای بازنشستگی خود پس انداز کنید. اگر روزانه 10 هزار تومان برای این کار کنار گذاشته و آن را در جایی با نرخ سود 30 درصد سرمایه‌گذاری کنید، پس از 10 سال حدود 130 میلیون تومان پس‌انداز خواهید داشت. در نظر داشته باشید با سرمایه‌گذاری روزانه 50 هزار تومان، پس از 10 سال چه پس‌انداز چشمگیری در انتظارتان باشد. این قدرت شگفت‌انگیز سود مرکب را نشان می‌دهد.

سود سالیانه
0 %+
دارایی تحت مدیریت (میلیارد ریال)
0 +

خرید بدون کارمزد آلا در توازن

به پاس استقبال سرمایه‌گذاران، شما می‌توانید با ثبت نام غیر حضوری و در کمتر از 5 دقیقه در کارگزاری توازن، بدون پرداخت کارمزد، اقدام به خرید صندوق سرمایه‌گذاری آلا نمایید.

خرید صندوق درآمد ثابت etf آلا
رزومه‌ مدیر صندوق

سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند تخصص و وقت می‌­باشد. در صورتی که علاقمند به سرمایه‌گذاری در بورس هستید و دانش یا وقت لازم رو ندارید، می‌توانید از خدمات شرکت سبدگردان توازن بازار (ثنا سابق) استفاده کنید. شرکت سبدگردان توازن دارای مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق ­بهادار می‌باشد و می­‌تواند تجربه یک سرمایه‌گذاری موفق در بورس را برای شما فراهم کند.

خرید سهام در بورس
کاتالوگ خدمات مدیر صندوق
مشاوره با یک تیم مجرب

اگر تمایل به سرمایه‌گذاری و کسب سود از بازار سرمایه و بورس دارید ولی دانش یا زمان کافی ندارید، همکاران مشاور ما در کنار شما هستند تا راهکارهای سرمایه گذاری غیرمستقیم مناسب شما را شناسایی و پیشنهاد دهند و در مسیر سرمایه‌گذاری در کنارتان باشند.

سوالات متداول

صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت (Fixed Income) یکی از انواع صندوق‌های مشترک است که بدون ریسک، بازدهی مناسب بیش از سپرده بانکی را نصیب سرمایه‌گذاران می‌کند.

سرمایه‌گذاری در صندوق‌های درآمد ثابت بدون ریسک بوده و عموما بازدهی بالاتر از سود بانکی برای سرمایه‌گذارها فراهم می‌نماید.

برای خرید صندوق درآمد ثابت اعتماد ارغوان – آلا، کافی است نماد “آلا” را در نرم‌افزار معاملاتی خود جستجو کنید.