صندوق سهامی زرین نهال ثنا

شرکت سبدگردان ثنا با شماره 579560 نزد اداره ثبت شرکت‌های تجاری و موسسات غیر تجاری تهران و همچنین با شماره 11860 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نهادمالی سبدگردان به ثبت رسیده است.تیم مدیران و تحلیل‌گران باتجربه و مجرب ثنا به بهترین شکل ممکن مراقب سرمایه شما هستند و آن را مدیریت می‌کنند.

مزایای صندوق سهامی زرین نهال ثنا

صندوق برتر بازار در دوره‌های زمانی مختلف

نقد شوندگی مناسب

حضور در جمع صندوق‌های برتر از لحاظ معیار آلفا

استفاده از ابزارهای نوین پوشش ریسک

بازدهی ثنا

صندوق زرین نهال ثنا (نماد ثنا) در بازه‌ی 6 ماهه‌ی فعالیت خود، همواره بازدهی بالاتر از شاخص کل داشته و در این مدت با بازده 80.02 درصد بین صندوق‌های ETF پر بازده بازار قرار گرفته است.

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق سهامی ETF ثنا

نحوه سرمایه‌گذاری

صندوق ETF زرین نهال ثنا یک فرصت مناسب جهت کسب سود در شرایط مختلف بازار به حساب می‌آید. اگر قصد سرمایه‌گذاری مطمئن در بازار سرمایه را دارید، کافیست تا نماد ثنا را در نرم‌افزار معاملاتی خود جستجو کنید.

صندوق سهامی قابل معامله پر بازده ثنا

مدیر صندوق

سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند تخصص و وقت می‌­باشد. در صورتی که علاقمند به سرمایه‌گذاری در بورس هستید و دانش یا وقت لازم رو ندارید، می‌توانید از خدمات شرکت سبدگردان ثنا استفاده کنید. شرکت سبدگردان ثنا دارای مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق ­بهادار می‌باشد و می­‌تواند تجربه یک سرمایه‌گذاری موفق در بورس را برای شما فراهم کند.

خرید سهام در بورس
سرمایه‌گذاری در صندوق سهامی کوتاه مدت و بلند مدت

درخواست مشاوره

اگر تمایل به سرمایه گذاری و کسب سود از بازار سرمایه و بورس دارید ولی دانش و یا زمان کافی ندارید، همکاران مشاور ما در کنار شما هستند تا راهکارهای سرمایه گذاری غیرمستقیم مناسب شما را شناسایی و پیشنهاد دهند و در مسیر سرمایه گذاری در کنارتان باشند.

اطلاع از فرصت‌های سرمایه‌گذاری

با عضویت در کانال تلگرام فرصت‌های سرمایه‌گذاری از فرصت‌های به روز سرمایه‌گذاری، اخبار بازار سرمایه، گزارش‌های روزانه بازار سرمایه و مطالب مهم دیگر مطلع شوید.