خرید متری مسکن در بورس

این طرح با هدف کنترل تورم، جذب نقدینگی در جامعه، برای رشد تولید مسکن و خانه‌دار شدن شهروندان، در شرایط فعلی اقتصاد کشور، که بانک ها قادر به تامین مالی مورد نیاز برای تولید مسکن نیستندتدوین شده است.

اطلاعات بیشتر درباره خرید متری مسکن

فروش متری مسکن در بستر بورس کالا انجام خواهد شد و با توجه به آماده شدن زیرساخت های آن در سال گذشته و اخذ مصوبه شورای فقهی این طرح، موضوع در هیئت مدیره بورس درحال پیگیری است و به محض اینکه مصوبه دستورالعمل مربوطه ابلاغ شود، شهرداری تهران جز اولین مجموعه‌هایی است که اولین عرضه در قالب این نوع فروش را عملیاتی می کند. برای اطلاعات بیشتر فایل راهنما را دانلود کنید.

خرید سهام در بورس
طرح خرید و فروش متری مسکن

چطور بخریم؟

داشتن کد بورسی از شرایط اولیه برای ورود به بازار بورس و خرید و فروش متری مسکن در بورس است. متقاضیان باید در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت کنند تا بتوانند کد بورسی خود را دریافت نمایند سپس با ثبت نام در یک کارگزاری می تواند معاملات خود را از آن طریق انجام دهند.

درخواست مشاوره

اگر تمایل به سرمایه گذاری و کسب سود از بازار سرمایه و بورس دارید ولی دانش و یا زمان کافی ندارید، همکاران مشاور ما در کنار شما هستند تا راهکارهای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم مناسب شما را شناسایی و پیشنهاد دهند و در مسیر سرمایه گذاری در کنارتان باشند.

اطلاع از فرصت‌های سرمایه‌گذاری

با عضویت در کانال تلگرام فرصت‌های سرمایه‌گذاری از فرصت‌های به روز سرمایه‌گذاری، اخبار بازار سرمایه، گزارش‌های روزانه بازار سرمایه و مطالب مهم دیگر مطلع شوید.