کارگزاری توازن بازار

در مسیر سرمایه‌گذاری همراه شماییم

خرید سهام در بورس

فرصت‌های سرمایه‌گذاری

فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری متناسب با سرمایه‌ی شما، از روش‌های سرمایه‌گذاری با ریسک کم تا سرمایه‌گذاری با کسب سود بیشتر. جهت آشنایی با هر یک از فرصت‌های سرمایه‌گذاری، روی گزینه مربوطه کلیک کنید.

دایا تریدر

معاملات برخط و اختصاصی توازن

در صورت تمایل به دریافت حساب کاربری دایا تریدر با شماره تماس 02188602190 و 02188602191 (داخلی 6) تماس بگیرید.

نرم افزار معاملاتی برخط صحرا

ابزار معاملات برخط اختیار معامله (صحرا)

با توجه به حرفه‌ای بودن ابزار اختیار معامله، لطفا در صورت تمایل به دریافت حساب کاربری معاملات اختیار معامله با شماره 02188602190 یا 02188602191 داخلی 6 تماس حاصل فرمایید.

درخواست مشاوره

اگر تمایل به سرمایه گذاری و کسب سود از بازار سرمایه و بورس دارید ولی دانش یا زمان کافی ندارید، همکاران مشاور ما در کنار شما هستند تا راهکارهای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم مناسب شما را شناسایی و پیشنهاد دهند و در مسیر سرمایه گذاری در کنارتان باشند.

ثبت نام در سامانه سجام

استفاده از هرگونه خدمات پایه برای تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی منوط به ثبت اطلاعات و شناسایی اشخاص مذکور در سامانه سجام می‌باشد.

افتتاح حساب آنلاین سهام

جهت افتتاح حساب به صورت غیر حضوری می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید و ثبت نام خود را در کمترین زمان ممکن انجام داده و شروع به سرمایه‌گذاری کنید.

افتتاح حساب بورس کالا

شما می توانید به راحتی از طریق لینک زیر و به صورت کاملا آنلاین کد بورس کالای خود را دریافت نموده و به صورت آنلاین درخواست خرید خود را ثبت نمایید.