در مسیر سرمایه‌گذاری همراه شماییم

سرمایه‌گذاری ، همواره مسیری پر فراز و نشیب است و داشتن همراه در این مسیر، فرصت‌های بیشتری را برای شما فراهم می‌نماید. ما در تلاشیم با ارائه فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری بازار سرمایه ، دسته‌بندی ، مشاوره و راهنمایی مستمر، شما را به سمت مناسب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری سوق داده و همراهی کنیم.

خرید سهام در بورس

فرصت کسب سود مطمئن

فرصت‌های سرمایه‌گذاری بدون ریسک، یک سرمایه‌گذاری بدون دردسر برای کسانی که به دنبال کسب سود پایدار و مطمئن هستند. برای مثال شما می‌توانید با خرید عرضه‌های اولیه در سامانه معاملاتی‌، سود کم دردسر و مناسبی را بدست آورید یا با خرید واحدهای صندوق درآمد ثابت آلا، بدون ریسک می‌توانید 28.7 درصد سود معادل سالیانه کسب کنید، اگر به خرید طلا علاقه دارید، به راحتی سکه طلای استاندارد و مطمئن را در سامانه معاملاتی خود خرید نموده و تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گزینه‌های زیر کلیک کنید.

بازدهی سبدگردان و صندوق سهامی ثنا

برای کسانی که به دنبال کسب سود بیشتر نسبت به روش‌های بدون ریسک هستند، خرید و فروش سهام به صورت مستقیم یکی از گزینه‌ها است. اما پیشنهاد ما برای کسانی که فرصت و دانش کافی برای سرمایه‌گذاری ندارند، این است که با خرید صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی، با استفاده از تجربه متخصصین بازار از فرصت‌های بازار بهره‌مند شوند.

سود مرکب صندوق درآمد ثابت آلا

ابزارهای نوین سرمایه‌گذاران حرفه‌ای

فرصت‌‎های سرمایه‌گذاری همواره ساده نیستند و برای کسانی که برای کسب سود بیشتر تمایل به پذیرش ریسک منطقی بالاتری دارند ، راهکارهای پیشرفته‌ای هم در بازار سرمایه وجود دارد .

استفاده از ابزارهای مشتقه اعم از معاملات اختیار معامله سهام، معاملات قراردادهای آتی و … برخی از این ابزارها است.

پیشنهاد می‌کنیم تنها زمانی که به میزان کافی تخصص و فرصت دارید از این ابزارهای معاملاتی برای کسب سود بیشتر استفاده نمایید.

معاملات اختیار در بازار سهام و بورس

اختیار معامله

معاملات آتی در بازار سهام و بورس

معاملات آتی

ثبت نام در سامانه سجام

استفاده از هرگونه خدمات پایه برای تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی منوط به ثبت اطلاعات و شناسایی اشخاص مذکور در سامانه سجام می‌باشد.

افتتاح حساب آنلاین سهام

جهت افتتاح حساب به صورت غیر حضوری می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید و ثبت نام خود را در کمترین زمان ممکن انجام داده و شروع به سرمایه‌گذاری کنید.

افتتاح حساب بورس کالا

شما می توانید به راحتی از طریق لینک زیر و به صورت کاملا آنلاین کد بورس کالای خود را دریافت نموده و به صورت آنلاین درخواست خرید خود را ثبت نمایید.

درخواست مشاوره

اگر تمایل به سرمایه گذاری و کسب سود از بازار سرمایه و بورس دارید ولی دانش و یا زمان کافی ندارید، همکاران مشاور ما در کنار شما هستند تا راهکارهای سرمایه گذاری غیرمستقیم مناسب شما را شناسایی و پیشنهاد دهند و در مسیر سرمایه گذاری در کنارتان باشند.

اطلاع از فرصت‌های سرمایه‌گذاری

با عضویت در کانال تلگرام فرصت‌های سرمایه‌گذاری از فرصت‌های به روز سرمایه‌گذاری، اخبار بازار سرمایه، گزارش‌های روزانه بازار سرمایه و مطالب مهم دیگر مطلع شوید.

نرم‌‎افزارهای معاملاتی
نرم افزار معاملاتی دایا تریدر

دایا تریدر (به زودی)