کارگزاری توازن بازار

صندوق سهامی زرین نهال ثنا

صندوق سهامی زرین نهال ثنا، بازدهی بالاتر از شاخص کل

صندوق سهامی ثنا کارگزاری

مزایای صندوق سهامی ثنا

صندوق برتر بازار در دوره‌های زمانی مختلف

نقد شوندگی مناسب

حضور در جمع صندوق‌های برتر از لحاظ معیار آلفا

استفاده از ابزارهای نوین پوشش ریسک

بازدهی سبدگردان و صندوق سهامی ثنا

صندوق زرین نهال ثنا (نماد ثنا) در بازه‌ی یکسال فعالیت خود، همواره بازدهی بالاتر از شاخص کل داشته و در این مدت توانست با کسب بازده 60 درصد بالاتر از بازدهی شاخص‌های بورس، طلا و ارز قرار گیرد.

بازدهی یکساله صندوق سهامی ثنا
0 %+
دارایی تحت مدیریت سبدگردان توازن (میلیارد ریال)
0 +

شروع سرمایه‌گذاری در صندوق ثنا

صندوق ETF زرین نهال ثنا یک فرصت مناسب جهت کسب سود در شرایط مختلف بازار به حساب می‌آید. اگر قصد سرمایه‌گذاری مطمئن در بازار سرمایه را دارید، کافیست تا نماد ثنا را در نرم‌افزار معاملاتی خود جستجو کنید.

مدیر صندوق

سرمایه‌گذاری در بورس نیازمند تخصص و وقت می‌­باشد. در صورتی که علاقمند به سرمایه‌گذاری در بورس هستید و دانش یا وقت لازم رو ندارید، می‌توانید از خدمات شرکت سبدگردان توازن بازار (ثنا سابق) استفاده کنید. شرکت سبدگردان توازن دارای مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق ­بهادار می‌باشد و می­‌تواند تجربه یک سرمایه‌گذاری موفق در بورس را برای شما فراهم کند.

خرید سهام در بورس
سرمایه‌گذاری در صندوق سهامی کوتاه مدت و بلند مدت
مشاوره با یک تیم مجرب

اگر تمایل به سرمایه‌گذاری و کسب سود از بازار سرمایه و بورس دارید ولی دانش و یا زمان کافی ندارید، همکاران مشاور ما در کنار شما هستند تا راهکارهای سرمایه گذاری غیرمستقیم مناسب شما را شناسایی و پیشنهاد دهند و در مسیر سرمایه‌گذاری در کنارتان باشند.

سوالات متداول

صندوق سهامی نوعی صندوق سرمایه‌گذاری است که حداقل ۷۰ درصد از دارایی‌های خود را در سهام شرکت‌های بورسی یا فرابورسی سرمایه‌گذاری می‌کند. به همین دلیل به آن صندوق سهامی گفته می‌شود.

از جمله مزایای صندوق سهامی ثنا می‌توان به: کاهش ریسک سرمایه‌گذاری به کمک مدیریت حرفه‌ای، امکان کسب بازدهی مطلوب از رشد بورس و نقدشوندگی بالا اشاره کرد.هزینه‌های سرمایه‌گذاری برای مدیریت دارایی به دو کارمزد ثابت (کارمزد مدیر) و متغیر (کارمزد عملکرد) تقسیم‌بندی می‌شود. کارمزد ثابت معمولا درصد پایینی است که بخشی از آن برای پوشاندن هزینه‌های صورت گرفته از طرف سبد اختصاصی سرمایه‌گذار دریافت می‌شود و کارمزد متغیر بستگی به عملکرد سبدگردان در طول مدت قرارداد تغییر می‌کند.

برای سرمایه‌گذاری در بازار بورس و خرید سهام لازم است تا دانش و تسلط کافی به بازار داشته باشید، به همین دلیل ریسک این نوع سرمایه گذاری، کمتر از سرمایه‌گذاری مستقیم است. از آنجایی که ریسک و بازده با یکدیگر رابطه مستقیم دارند، صندوق‌ سرمایه‌گذاری سهامی نسبت به سایر صندوق‌ها دارای ریسک بیشتری بوده و در نتیجه، بازده مورد انتظار آن نیز بیشتر است.

برای خرید صندوق سرمایه‌گذاری سهامی زرین نهال ثنا، کافی است نماد “ثنا” را در نرم‌افزار معاملاتی خود جستجو کنید. 

بالاتر از شاخص، سود کنید
صندوق سهامی زرین نهال ثنا

گروه توازن | کارگزاری – سبدگردان – سرمایه‌گذاری